З наближенням виборів кандидати активізуються. Звичайно, протягом іншого періоду часу вони також «світяться» в засобах масової інформації, щось обіцяють, зустрічаються с громадянами. Але, це мізерні масштаби, якщо порівнювати з тією діяльністю, котра проводиться під час передвиборчих перегонів. Складається враження, що ці особи буквально вилізли з зимової сплячки і тепер намагаються надолужити те. Що не встигли зробити взимку.

Прогулюючись вулицями можна помітити величезну кількість агітаційної реклами. З крупних білбордів, плакатів, стійок на людей дивляться обличчя тих, хто вже зовсім скоро може вирішувати долю декількох десятків громадян країни. Лозунги, обіцянки буквально зачаровуються.

Якби ж і дійсності все це мало місце на практиці, тоді, мабуть, більш щасливого народу, аніж українці на планеті б не було. На жаль, доводиться констатувати кардинально інший факт. З приходом до влади чиновники «забувають» все те, що обіцяли своїм виборцям. І власне завдяки чому зуміли зайняти ту чи іншу посаду.

Сьогодні є можливість дізнаватись об’єктивну інформацію. Чесно — це громадський рух із сайтом chesno.org, що створений саме з такою метою. Тисячі небайдужих громадян постійно працюють над тим, аби віднаходити потрібний матеріал. Для цього вони витрачають левову частку свого вільного часу.

Активна робота проводиться постійно. Якщо кандидати в президенти, депутати, мери міст «з’являються» на публіці найчастіше безпосередньо перед виборами, то тут все навпаки. «Чесно» функціонує протягом всього року. До того ж, завдяки великій кількості учасників вдається охоплювати масштаби цілої країни. Навіть мешканці невеличких населених пунктів зможуть почути інформацію про тих, хто невдовзі може стати їхнім керівником.

Отже, підсумовуючи матеріал можна зробити певні висновки. По-перше, довіряти «Чесно» можна і потрібно. З прочитаного стає зрозуміло, що тут готові працювати на результат. По-друге, наскільки безнадійною не виглядала б ситуація в державі, завжди можна знайти важливі впливу і змінити ї в необхідному напрямку. По-третє, поодинці робити щось – надзвичайно важко.

Відповідно, потрібно доєднатись до команди небайдужих активістів, котрі знають, яким чином вдасться домогтись необхідного результату. «Чесно» — це рух, завдяки якому можна розраховувати на позитивні зміни, як в окремо взятому регіоні, так і в масштабах цілої країни.

Джерело: https://www.chesno.org/